Kalendář akcí v Lázních Toušeni

Změny vyhrazeny

od
jako Florián jako kalendář

Poslední změna: 16. 01. 2019 22:19:36

den čas místo akce
 
únor 2019
čtvrtek 21. února 19:00 Skleněná vila cestovatelská beseda – Thajsko s manželi Šedovými (včk)
pátek 22. února 17:00 Skleněná vila výstava obrazů Jany Hadrbolcové – vernisáž (kulturní komise)
čtvrtek 28. února 18:00 Skleněná vila klub stolních her (volnočasová komise)
 
březen 2019
sobota 2. března 15-17 Skleněná vila nahlížení do kronik (kronikář a kulturní komise)
neděle 3. března 13:00 Floriánské náměstí zájezd na Polskou krev (HD Karlín - včk)
čtvrtek 7. března 19:00 Skleněná vila promítání videa Toulky Polabím + baráčníci (včk + OB)
čtvrtek 14. března 18:00 Skleněná vila dámský klub – pedig s Markétou Chybovou (včk)
čtvrtek 21. března 19:00 Skleněná vila cestovatelská beseda – Čína, Peking s Bc. M. Kořínkovou (včk)
čtvrtek 28. března 18:00 Skleněná vila klub stolních her (volnočasová komise)
sobota 30. března 10:15 hřiště Na Polabí kopaná Slavoj LT – Radonice B
sobota 30. března 15:00 Skleněná vila posezení nad starými fotografiemi (včk)
 
duben 2019
čtvrtek 4. dubna 19:00 Skleněná vila promítání videa Toulky Polabím + čarodějnice (včk + LáTo)
čtvrtek 11. dubna 18:00 Skleněná vila dámský klub – velikonoční tvoření (včk)
sobota 13. dubna 10:15 hřiště Na Polabí kopaná Slavoj LT – Veleň
neděle 14. dubna odpoledne hřiště Na Polabí 13. ročník Lázeňského běhu (Sport LaV)
čtvrtek 18. dubna 19:00 Skleněná vila cestovatelská beseda – Egypt s ing. K. Herrmannem (včk)
čtvrtek 25. dubna 18:00 Skleněná vila klub stolních her (volnočasová komise)
sobota 27. dubna 10+15+19 sokolovna XI. národní přehlídka sokolských divadel (TJ. Sokol + DSLT)
sobota 27. dubna 10:15 hřiště Na Polabí kopaná Slavoj LT – Nová Ves
neděle 28. dubna 10+16 sokolovna XI. národní přehlídka sokolských divadel (TJ. Sokol + DSLT)
úterý 30. dubna 18:00 hřiště Na Polabí pálení čarodějnic (volnočasová komise)
 
květen 2019
čtvrtek 2. května 19:00 Skleněná vila promítání videa Toulky Polabím + baráčníci (včk + LáTo)
pátek 3. května 16:00 pomník padlých vzpomínka na oběti válek – položení květin (úřad městyse)
sobota 4. května 8-18 Floriánské náměstí 168. Floriánská pouť
neděle 5. května 10:30 kostel sv. Floriána poutní mše – nedělní bohoslužba
neděle 5. května 8-18 Floriánské náměstí 168. Floriánská pouť
sobota 11. května 10:15 hřiště Na Polabí kopaná Slavoj LT – Spartak Čelákovice
čtvrtek 16. května 14:00 výlet do Prahy (volnočasová komise)
sobota 18. května 10+15+19 sokolovna XI. národní přehlídka sokolských divadel (TJ. Sokol + DSLT)
sobota 18. května 13:30 Floriánské náměstí zájezd na vystoupení Alexandrovců (volnočasová komise)
neděle 19. května 10+16 sokolovna XI. národní přehlídka sokolských divadel (TJ. Sokol + DSLT)
sobota 25. května 10:15 hřiště Na Polabí kopaná Slavoj LT – Sluštice
 
červen 2019
sobota 1. června   dětský den
sobota 8. června   výlet do Písku (volnočasová komise)
sobota 15. června 10:15 hřiště Na Polabí kopaná Slavoj LT – Líbeznice B
sobota 22. června 15:00 Skleněná vila zahájení 152. lázeňského léta (úřad městyse)
pátek 28. června 2130 Skleněná vila promítání filmu pro děti (volnočasová komise)

Zdá se vám písmo příliš malé? Stiskněte klávesu Ctrl a točte kolečkem myši.